Komunikaty

Jubileusz Nelly Czupajło

Jubileusz 90 urodzin  Nelly Czupajło

Dostojna Jubilatka
Pani Nelly Czupajło

Z okazji tak pięknego jubileuszu wszyscy studenci Słupskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku życzą wszystkiego najlepszego. Niech każdy dzień upływa w nieustającym szczęściu, zdrowiu, zadowoleniu i pomyślności, a codzienność niech będzie wypełniona wieloma radosnymi chwilami.

Pani Nelly Czupajło jest współzałożycielką naszego Uniwersytetu. Legitymacja nr 5 zdecydowanie uprawnia do zaliczenia Jej do pionierów naszego seniorskiego uniwersytetu.  Staramy się  cały czas spełniać misję i  rozwijać Seniorski Uniwersytet, który Pani współtworzyła. I nawet chwilowe przeszkody związane z pandemią nie przeszkodzą nam w dalszym rozwijaniu naszego uniwersytetu, aby był spełnieniem Pani marzeń.

Wszystkiego najlepszego

Zarząd oraz studenci Słupskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku

Uwaga na fałszywe SMS-y. Bądźmy czujni.

Oszuści wysyłają SMS-y z informacją o "wytypowaniu do kwarantanny domowej". Zamieszczony w wiadomości link prowadzi do aplikacji, która umożliwia przestępcom kradzież pieniędzy z konta bankowego.

Czytaj więcej...

Anna Boguszewska - zaprasza na prezentację tomiku wierszy

Anna Boguszewska serdecznie zaprasza na prezentację tomiku wierszy pt. „Słony Zapach Czasu”. Spotkanie odbędzie się 30.09.2021 roku o godz. 17:00 (czwartek) w Czytelni Głównej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Słupsku przy ul. Grodzkiej 3.
Jest to debiutancki tomik wierszy naszej uniwersyteckiej koleżanki. Anna Boguszewska należy do Sekcji Literackiej SUTW. Związana jest z Grupą „Wtorkowe Spotkania Literackie” przy Starostwie Powiatowym w Słupsku. Wiersze Anny Boguszewskiej publikowane były we „Wsi Tworzącej” dodatku Biuletynu Starostwa Powiatowego w Słupsku. Publikowane były w kilku Antologiach wydanych przez Starostwo Powiatowe w Słupsku. Anna Boguszewska w sposób wyjątkowy, nawiązujący do najlepszych kanonów literatury polskiej, opisuje świat przyrody związanej z morzem. W tle każdego wiersza przewija się los człowieka. Człowiek i morze to credo poezji Anny Boguszewskiej.
Wejściówki na spotkanie można odebrać w Wypożyczalni Miejskiej Biblioteki Publicznej  przy ulicy Grodzkiej.

Czytaj więcej...

Zaproszenie na lektoraty

Osoby chętne do nauki języka niemieckiego i angielskiego, szczególnie nowi studenci, proszone są o kontakt  telefon 504 472 283. Osoby, które uczęszczały na zajęcia w roku akademickim 2019/2020 będą zawiadomione osobiście. Zajęcia będą uzależnione od ilości zgłoszonych osób.

UTW Kołobrzeg zaprasza na VIII Senioralia

Uniwersytet Trzeciego Wieku  w Kołobrzegu  zaprasza 25.09.2021 roku na  VIII SENIORALIA - Kołobrzeskie Dni Seniora połączone z obchodami X-lecia  działalności UTW w Kołobrzegu. Koszt wyjazdu 20 złotych. Wyjazd autokarem spod Ratusza o godz. 8:00 rano 25.09.br. Zapisy przyjmuje do dnia14.09.br kol. Bogdan Rusak. 

 

 

 

 

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates