Komunikaty

Kultura na czas kwarantanny

Koleżanki i koledzy
Podczas kwarantanny, gdy czasu wolnego mamy w nadmiarze polecam stronę ninateka.pl
Znajdziemy na niej najlepsze spektakle teatralne, koncerty, wystawy, lektury i to całkiem za darmo.
Trzeba tylko wejść na Google i w wyszukiwarce wpisać hasło ninateka.
Dla każdego coś miłego. Zapraszam

 

Ankieta

Drodzy studenci SUTW

Profesor Piotr Michoń z Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu zaprasza słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wieku do udziału w badaniach naukowych na temat: Koronawirus a pomoc państwa. Ankieta jest anonimowa. Poniżej można ją wypełnić  otwierając link.

Czytaj więcej...

Zajęcia zawieszone do odwołania

Ogłoszenie
W związku z rozwojem epidemii COVID-19 i rekomendacjami GIS po konsultacji z Prorektorem ds. Studentów wszystkie zajęcia realizowane przez Akademię Pomorską dla Uniwersytetów Trzeciego Wieku w ramach projektu Widzieć, Umieć, Chcieć  zostają zawieszone do odwołania.
W związku z powyższym Zarząd SUTW zawiesza wszystkie wykłady i zajęcia w sekcjach.
Informujemy, że biuro SUTW jest nieczynne do odwołania. W sprawach niecierpiących zwłoki prosimy o kontakt mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zarząd SUTW informuje, że wszystkie nieuregulowane dotychczas składki członkowskie zostają prolongowane do czasu wznowienia zajęć.
Prezes Zarządu SUTW
Elżbieta Krężel

Wykłady online na Wszechnica.org.pl

Drodzy studenci SUTW
Na czas „przymusowych wakacji” znalazłem dla Was następną ofertę na Internecie, a mianowicie wykłady online na www.wszechnica.org.pl  (kliknij i wejdź). Można znaleźć w niej dziesiątki wykładów z różnych dziedzin nauki i kultury. Dostępny jest wykład niezapomnianego prof. Jerzego Vetulaniego pt. "Płeć mózgu". A na przykład dla miłośników książek Janusza L. Wiśniewskiego  w Kawiarence Naukowej wykład pt. wykład "Uroda(Piękno)-Dar niesprawiedliwy".

Czytaj więcej...

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates