Dzień dobry koleżanki i koledzy
Na czas zostania w domu chcę Wam przedstawić trochę statystyki. Codziennie zaglądam na zaplecze naszej strony internetowej z racji tego, że jestem jej administratorem. Zauważyłem, że po trzech tygodniach „przymusowych wakacji” wcale nie zmniejszyliśmy aktywności. Znakomicie. Świadczą o tym statystyki. Oto one:

1. Dobre rady i przepisy Eli odwiedziły 92 osoby
2. Kulturę na czas kwarantanny  odwiedziły 57 osoby
3. Telewizyjne wykłady online UAM odwiedziło 78 osób
4. Taniec country na razie 10 osób
5.Wykłady online wszechnica.org.pl odwiedziło już 20 osób
Tak więc do poniedziałkowego wieczoru 30.03.2020 r. odwiedziło naszą stronę internetową 257 osób i na pewno ta statystyka będzie rosła. Brawo.
Posurfowałem po stronach internetowych innych UTW i w bardzo licznych uniwersytetach zauważyć można dosłowne zawieszenie działalności. Być może, że działają na Skypie lub Honegoutsie?
Są i takie, które mają znacznie bardziej i lepiej rozwinięte strony internetowe i tam zarejestrowane są wykłady online. Można więc czerpać z bazy i odtwarzać wykłady, czytać kroniki online (tak, tak są takie UTW, które mają swoją kronikę online).
Nasuwa się wniosek, aby w przyszłości pomyśleć nad dalszym doskonaleniem naszej strony i zapisywaniu wykładów online. Miejsca ma nasza strona jeszcze bardzo dużo. Potrzebne są tylko rozwiązania techniczne. Może ktoś pomyśleć, że zbytnio fantazjuję, ale do marzycieli świat należy. Jednym słowem trzymamy się bardzo dobrze i pożytecznie spędzamy czas kwarantanny.
Wszystkim przesyłam serdeczności
Trzymajcie się mocno i zdrowo
Ziemowit

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates