Sekcja gimnastyczna

Gimnastyka rehabilitacyjna prowadzona jest od początku działalności Uniwersytetu. Początkowo uczestniczyło w niej około 10 osób i odbywała się w Domu Pomocy Społecznej. Kiedy zwiększyła się liczba chętnych, zajęcia przeniesiono do sali gimnastycznej Straży Pożarnej. Gimnastykę prowadziła przemiła rehabilitantka - pani Gabrysia Kurowska a następnie pani mgr Halina Piłat.

Obecnie SUTW korzysta z sali gimnastycznej Akademii Pomorskiej w Słupsku przy ul. Arciszewskiego 22 a. Zapraszamy w każdy wtorek od godz.
Gimnastykę prowadzi mgr Marek Pasławski.

Sekcja gimnastyczna

Zajęcia sekcji gimnastycznej zapoczątkowano w 2004 roku. Wszelkie nasze działania skupiają się na utrzymaniu ciała i ducha w jak najlepszej formie, a jako najskuteczniejszą metodę polecamy systematyczne ćwiczenia. Początkowo zajęcia określano mianem gimnastyki rehabilitacyjnej. W minionych latach spotykaliśmy się w salach gimnastycznych: Dziennego Domu Pomocy Społecznej, Straży Pożarnej, halach sportowych Akademii Pedagogicznej oraz na siłowniach: „Schogun, SOSiR-u, Akademii Pomorskiej i pp. Tomiczek.
Zajęcia prowadzili: mgr Gabriela Kurowska, mgr Teresa Zacharska, mgr Halina Piłat i obecnie mgr Marek Pasławski. Prace sekcji koordynowały koleżanki: Ildefonsa Lewowicka, Janina Sawicka–Zaborowska i obecnie Ewa Wensierska.
Pamiętając o słuszności maksymy: ”w zdrowym ciele zdrowy duch” serdecznie zapraszamy na zajęcia sekcji gimnastycznej. Po naszych spotkaniach naprawdę świat jest piękniejszy.

 

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates