Wydarzenia

Laureaci konkursu Marszałka Województwa Pomorskiego

W Urzędzie Miejskim w Słupsku odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu Marszałka Województwa Pomorskiego "Pomorskie dla Seniora" w kategoriach Zwyczajny-Niezwyczajny oraz Przyjaciel Seniora przyznanych przez Kapitułę Konkursu.
Uroczystość odbyła się z udziałem wiceprezydenta Miasta Słupska Marka Golińskiego.
W kategorii Przyjaciel Seniora laureatem został dr hab. Zbigniew Sobisz, prof. AP 
Profesor Zbigniew Sobisz jest od początku powstania naszego Uniwersytetu opiekunem naukowym Sekcji Biologicznej. Jest wielkim przyjacielem naszego Uniwersytetu. Przewodnikiem po mieście Słupsku i miłośnikiem podróży do parków krajobrazowych. Działa na rzecz ochrony przyrody i popularyzacji wiedzy przyrodniczej.
W kategorii Zwyczajny - Niezwyczajny Senior laureatem został Jerzy Zellma. Aktor teatru uniwersyteckiego, aktor teatru Rondo. Wielokrotny laureat konkursów recytatorskich. Jest członkiem Sekcji literackiej SUTW, której opiekunem naukowym jest dr Marianna Borawska.

Czytaj więcej...

Ustecki marsz z kijkami

Ustecki marsz z kijkami na zaproszenie Usteckiego UTW.

Drodzy Słuchacze SUTW.
Chcę Was poinformować, że w dniu 08.08.2020 r. nasze koleżanki:
Krysia Kistela
Marysia Murlikowska
Basia Pisarewska
Ewa Wensierska
uczestniczyły w marszu z kijkami w Ustce.
Dołączył do nich Bogdan Rusak i przemaszerowali piękną trasą - 3 km.

Czytaj więcej...

Sesja zdjęciowa

Sesja zdjęciowa do VI Słupskiego Festiwalu Historycznego
W pięknej scenerii Parku im. Jerzego Waldorffa, komnat Zamku Książąt Pomorskich oraz zamkowego ogrodu odbyła się sesja zdjęciowa do VI Słupskiego Festiwalu Historycznego.

Czytaj więcej...

Spotkanie w parku im. Jerzego Waldorffa

Drodzy Studenci SUTW.
Piszę do Was zaraz po spotkaniu z Marszałkiem Senatu - Tomaszem Grodzkim w Parku im. Jerzego Waldorffa, dopóki emocje nie opadły.
Chcę Wam bardzo, bardzo podziękować!

Czytaj więcej...

Spotkanie z Marszałkiem Senatu

W poniedziałek 06.07.2020 r. w parku im. Jerzego Waldorffa odbyło się spotkanie marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego i władz Słupska z mieszkańcami Słupska i słuchaczami Słupskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Przemówienia do zebranych słuchaczy SUTW oraz mieszkańców Słupska wygłosili: marszałek Senatu oraz pani Magdalena Adamowicz. Na zakończenie kwiaty marszałkowi Tomaszowi Grodzkiemu wręczyła prezes SUTW. Następnie marszałek Senatu oraz towarzyszący mu goście udali się na spotkanie do słupskiej filharmonii.

 

Studenci SUTW na Garden Party u Karola

Na pierwsze tego lata Garden Party u Karola 28.06.2020 przybyli licznie słupscy melomanii, wśród nich liczna grupa słuchaczy naszego Uniwersytetu. Wysłuchano popularnych utworów słynnych kompozytorów: Beethovena, Griega, Brahmsa, Bizeta, Czajkowskiego.

Czytaj więcej...

BIGtheme.net http://bigtheme.net/ecommerce/opencart OpenCart Templates